Гендиректор YouTube оголосила, що йде у відставку

Головний виконавчий директор YouTube Сьюзан Войчицькі йде з посади після дев’яти років керівництва відеопідрозділом Google. Про це 16 лютого повідомило агентство Bloomberg.

Войчицькі заявила у своєму блозі, що планує «почати новий розділ», зосередившись на сім’ї, здоров’ї та особистих проектах. Вона також відіграватиме роль радника, працюючи в Google та материнській компанії Alphabet Inc.

Посаду глави YouTube займе Ніл Мохан — ще один старожил Google, який відповідав за продукти та політику відеохостингу.

«Настав відповідний час, і я відчуваю, що зможу це зробити, тому що у нас є неймовірна команда лідерів на YouTube», — наголосила Войчицькі.

Агентство нагадало, що Сьюзан — один із найстаріших співробітників Google та одна з найвідоміших жінок-керівників у Силіконовій долині. Позичивши свій гараж засновникам компанії, вона стала одним з перших менеджерів з маркетингу і піднялася кар’єрними сходами в рекламному бізнесі Google, перш ніж приєднатися до YouTube в 2014 році.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украина провела успешные испытания нового оружия: видео

24.11.2016 - 00:49
Украина продолжает разрабатывать и выпускать новые образцы современного вооружения. В последнее время успешные испытания прошли несколько видов ракет и ракетных систем, а в среду 23 ноября на полигоне Девички в ...