Газманов поскаржився на особисті збитки через санкції

Російський естрадний співак Олег Газманов, який затято підтримує путінський режим і війну проти України, поскаржився, що санкції спричинили йому збитки. Про це він розповів в інтерв’ю пропагандистці Олені Жигаловій.

Зокрема, артист заявив, що у нього незаконно відібрали дві квартири в Італії та Латвії і не дають продати, тому йому доводиться платити за комунальні послуги.

«У мене фактично забрали дві квартири: у Латвії та Італії. Вони це роблять незаконно. В Італії оголосили, що «заморозили» квартиру. Вони не мають у законі слова «заморозити». Це приватна власність. Я купив там квартиру 15 років тому. Вони пояснюють це тим, що бояться, що я цю квартиру продам, а гроші віддам на підтримку «військової операції» — це моя власність, я її купив, і тепер не маю права, як і в Латвії, продати цю квартиру, здати в оренду і користуватися. І вони цинічно змушують мене платити комуналку», — сказав він.

Нагадаємо, скоро вже рік, як український суд ухвалив рішення про заочний арешт російського поп-співака Олега Газманова. Про це 5 березня 2022 року повідомила тодішній генпрокурор Ірина Венедіктова.

«Олег Михайлович Газманов, я до вас з новинами. Нічого особистого. У кожного своя робота, як кажуть. Хочу вас офіційно як український прокурор поінформувати про те, що український суд погодився з клопотанням українських прокурорів і дозволив їм заарештувати вас з метою доставки на територію України для обрання запобіжного заходу», – написала тоді Венедіктова у Facebook.

За її словами, українські прокурори добре усвідомлюють ту обставину, що Газманов не з’явиться добровільно в український суд і на гастролі навряд чи приїде.

«З цієї причини ми змушені ініціювати процедуру оголошення вас у міжнародний розшук. Звичайно, закордонні тури – частина вашого творчого життя, але з цим рахуватися ми не зможемо, на жаль», – додала генпрокурор.

Венедіктова порадила Газманову не слухати провладних друзів та порадників, а отримати консультації у добрих юристів, бажано, «з міжнародним бекграундом».

«Вони не стануть вас вводити в оману і ви, таким чином, зможете реально оцінити стан своїх справ… Ми в Україні вважаємо, що офіцери (вони ж росіяни) сьогодні скоюють злочини в Україні. І так, ми часто на суші, а вони часто на морі, і нам не зустрітися ніяк – лише у суді», – резюмувала Ірина Венедіктова.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018 - 13:45
Сообщения жителей Донецка и округи об интенсивной стрельбе поздним вечером, приводимые «РЕАЛом» ранее, пресс-центр Объединенных сил в утренней предварительной сводке за 10 августа подтвердил и объяснил вражескими обстрелами украинских позиций ...

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...

Морской пехотинец погиб, упав в яму: видео

17.12.2017
В Николаеве произошла трагедия, оборвавшая ...