Гарнізон Бахмута отримав потужне підкріплення

Нещодавно створена третя окрема штурмова бригада Збройних сил України вже воює на Бахмутському напрямку. Про це пресслужба підрозділу повідомила сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у власному Телеграм-каналі. 

Кістяком підрозділу стали ветерани окремого загону спеціального призначення «А30В» Національної гвардії України та представники Азовського руху. До отримання статусу бригади це був добровольчий загон «АЗОВ» київської територіальної оборони, створений 24 лютого 2022 року.

Тим часом, колишній важок терористів ДНР Олександр Ходаковський заспокоює «руський мир» щодо американських танків «Абрамс». Мовляв, навіть якщо їх броня витримує пряме влучання артилерійського снаряда, то танкісти при цьому все одно отримають, як мінімум контузії.

Це абсолютно справедливо. Але все одно «Абрамси» кращі за російські танки. І чим більше в України буде танків, тим гірше буде окупантам. Аби поскоріше їх доставляли.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019 - 18:37
В России в здании Санкт-Петербургского национального исследовательского университета информационных технологий 16 февраля обрушилась крыша. Причем, она «провалила» перекрытия с пятого до первого этажа. ЧП произошло в разгар учебного дня. По ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...

Вот так многое в нашей жизни меняется от угла зрения

18.11.2015
Предлагаем простенький эксперимент, который демонстрирует, ...