Гармаші ЗСУ знищили скупчення танків і ББМ окупантів

Бійці 45-ої окремої артилерійської бригади Збройних Сил України знищили два танки, дві бойові броньовані машини, три міномети, два польових склади боєприпасів, чотири бліндажі і три скупчення живої сили російських окупантів на східному напрямку.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, записаних як баражуючими боєприпасами, так і контрольними безпілотними літальними апаратами.

Так, вищевказані цілі вразили дронами-камікадзе бійці підрозділу ударних авіаційних комплексів 45-ої бригади «Громовик». Хоча останнім часом з’явилися свідчення того, що у ЗСУ дещо зросла кількість артилерійських снарядів, дрони-камікадзе все ще залишаються основною вражаючою силою.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015 - 14:36
Немало лет прошло после развала СССР, но масштабы проектов поражают до сих пор… Союз мог себе позволить, за счет благосостояния граждан, воплощать в реальность грандиозные суперпроекты, которые не каждый человек ...