Гармаші ЗСУ виграли у окупантів артдуелі в районі Роботиного

Гармаші Сил оборони сьогодні вранці виграли кілька артилерійських дуелей у російських окупантів в районі частково окупованого села Роботине Запорізької області (зараз Оріхівський, а минулого літа офіційно Мелітопольський напрямок).

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» о 12:54 повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс з посиланням на побратимів, які воюють на цій ділянці фронту:

«Орки, як вам робота нашої арти на Запорізькому напрямку, нормально чи ще додати? Самі артилеристи підтверджують, що за ранок вдалося розвалити декілька ворожих гармат. Загалом вони навіть не висовуються».

Вчора Алекс вже повідомляв, що наша артилерія на Запорізькому і Херсонському напрямках переграє ворога. Однак це може бути тільки тому, що ворог сконцентрував її на більш східних ділянках фронту…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Котенок в приюте, пританцовывая, просит, чтобы его забрали (видео)

26.03.2016 - 15:17
Котенок из приюта так захотел, чтобы его забрали, что стал пританцовывать и подпрыгивать. Желание понятно — понравиться. Приют – это не дом. Как бы там хорошо не кормили, было тепло и чисто, ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...

В Дании взорванная башня упала на библиотеку: видео

07.04.2018
Вчера в Дании в городе Вордингборг ...

ВСУ готовы освободить Донецк: видео

17.07.2017
В сети появилось коротенькое видео ...