Гармаші ЗСУ виграли у окупантів артдуелі в районі Роботиного

Гармаші Сил оборони сьогодні вранці виграли кілька артилерійських дуелей у російських окупантів в районі частково окупованого села Роботине Запорізької області (зараз Оріхівський, а минулого літа офіційно Мелітопольський напрямок).

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» о 12:54 повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс з посиланням на побратимів, які воюють на цій ділянці фронту:

«Орки, як вам робота нашої арти на Запорізькому напрямку, нормально чи ще додати? Самі артилеристи підтверджують, що за ранок вдалося розвалити декілька ворожих гармат. Загалом вони навіть не висовуються».

Вчора Алекс вже повідомляв, що наша артилерія на Запорізькому і Херсонському напрямках переграє ворога. Однак це може бути тільки тому, що ворог сконцентрував її на більш східних ділянках фронту…



Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ массированным ударом уничтожили позицию оккупантов на Донбассе: видео

31.05.2018 - 13:59
В мае на Светлодарской дуге была уничтожена передовая позиция оккупантов «Прыщ» (она же «Фурункул). Операцию провели бойцы подразделения К-2. Подробно о подготовке и проведении операции рассказывал фронтовой волонтер Юрий Мысягин. ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.03.2019
Психиатр тычет мне листок бумаги ...