Французський Ашан нарешті продав свої активи в Росії

Компанія Сітрас (Ceetrus), яка входить до структури французької мережі гіпермаркетів Ашан (Auchan), закрила угоду про продаж своїх активів у Росії. Про це напередодні повідомив російський РБК.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб (ЄДРЮО), 12 квітня новим власником компанії, на балансі якої і перебувають об’єкти, стала фірма Торгівельні галереї. Її основним власником через АТ Кама капітал та КК Кама капітал виступає Тагір Шаймарданов.

Агентство зазначає, що компанія Сітрас є частиною французької групи Ашан сім’ї Мюльє, до 2018 року вона називалася Immoauchan. У її російському портфелі перебуває понад 150 тис кв. м торгових площ.

«Вона управляє 40 торговими центрами і галереями, у тому числі – торговими комплексами Акварель у підмосковному Пушкіні, Тольятті, Волгограді, Трійка у Москві. Консультанти, які працювали з цими об’єктами, також говорили Відомостям, що Ceetrus володіє і касовими зонами в гіпермаркетах Ашан», – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що попередній договір купівлі-продажу було підписано у жовтні 2023 року. Наприкінці року було отримано дозвіл правкомісії та ФАС на здійснення цієї угоди, а 25 березня 2024 року її нотаріально засвідчили.

У 2023 році ЗМІ опублікували розслідування про те, що Auchan постачала товари російським військовим на окупованих українських територіях.

Нагадаємо, Ашан потрапив до списку міжнародних спонсорів війни, який вело НАЗК. Лише за перший рік повномасштабного вторгнення РФ в Україну Ашан сплатив 167 млн доларів до російського бюджету. 

Раніше глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Ашан перетворився на «повноцінну зброю російської агресії».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США занялись строительством дорог из свиного навоза

30.07.2016 - 16:21
Исследователи из Государственного технического и сельскохозяйственного университета Северной Каролины разработали процесс, который использует свиной навоз в качестве дешевой замены нефти в производстве дорожного асфальта. В поисках биологических альтернатив группа обнаружила, что свиные отходы особенно богаты ...

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016
Поліція і дорожний контроль з’ясовували ...