Франція передасть Україні нову партію потужних САУ Caesar

Франція передасть Україні ще 12 САУ Caesar. Крім того, буде надано допомогу з навчання українських військових.

Як повідомляє BFMTV, про це після зустрічі з міністром оборони України Олексієм Резніковим у Парижі оголосив його французький колега Себастьєн Лекорню.

За його словами, Франція надасть ще 12 самохідних артилерійських установок Caesar. Крім того, 150 французьких фахівців вирушать до Польщі і там допомагатимуть навчати українських військових — орієнтовно 600 за місяць, а до кінця літа навчання зможуть пройти близько 2000 військових. Йдеться про підготовку фахівців для різних систем, у тому числі і ЗРК Crotale.

На уточнюючі питання журналістів Себастьєн Лекорню сказав, що за увесь час Франція передала Україні 18 таких САУ, з них одна наразі неробоча, а інші 17 потребують планового технічного обслуговування. Чи означає це, що вони зараз продовжують використовуватись, не зрозуміло. 

Нагадаємо, 19 січня стало відомо, що Данія відправляє в Україну самохідні артилерійські установки Caesar французького виробництва. Про це заявив міністр оборони Якоб Еллеманн-Єнсен після зустрічі в Раді з питань зовнішньої політики. «Це дуже велика і значна допомога. Ми були в постійному контакті з українцями щодо артилерії Caesar, і я радий, що тепер ми отримали широку підтримку данського парламенту, щоб передати її на боротьбу за свободу України», — заявив міністр.

Уряд вирішив передати всі 19 гаубиць Caesar, замовлені у Франції. За словами міністра оборони, це рішення підтримала вся Рада зовнішньої політики.

Данське оборонне відомство придбало 15 артилерійських систем, які були передані у 2020 році, а також ще чотири, постачання яких заплановане на 2023 рік. Тобто нам віддають практично всі свої «Цезарі»!

Caesar – це самохідне артилерійське встановлення нового покоління. Вона дає можливість вражати супротивника з відривом 20 км і більше (до 40 км) від лінії фронту з високою точністю. На даній відстані знаходиться артилерія, резерви, пункти управління супротивника. Їхнє знищення знижує наступальний потенціал ворога.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке прогремел разрушительный взрыв: появились фото и видео

26.10.2017 - 18:09
Взрыв в Донецке разрушил дом на Красноармейской Есть пострадавшие — мужчина и женщина Как ранее писал «РЕАЛ», сегодня после обеда под Донецком вспыхнули тяжелые бои, о чем массово сообщали местные ...

Успенскую сняли с самолета из-за дебоша: видео

25.03.2018
Со второй попытки эпатажная российская ...