Франція надішле військових інструкторів в Україну, – Сирський

Франція направить своїх інструкторів до України для навчання військових. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram в понеділок, 27 травня.

Такий підхід вигідний економічно — набагато дешевше забезпечити приїзд в Україну, скажімо, сотні інструкторів, чим 20 тисяч українських чоловіків на навчання у ту ж Францію до сотні інструкторів.

Крім того, це значно скоротить терміни на навчання за рахунок скасування переїздів і розміщення за кордоном наших захисників.

Сирський розповів, що сьогодні разом із міністром оборони Рустемом Умєровим провів онлайн-переговори з міністром оборони Франції Себастьяном Лекорню.

«Радо вітаю ініціативу Франції направити в Україну інструкторів для підготовки українських військовослужбовців», – зазначив головком і додав, що вже підписав документи, які дозволять першим французьким інструкторам відвідати українські навчальні центри, ознайомитись з інфраструктурою та персоналом.

Сирський висловив сподівання, що рішучість Франції буде спонукати інших партнерів України долучитися до такої ініціативи.

Президент Франції Макрон не змінив своєї думки щодо можливості введення західних військ в Україну. Це можливо за двох умов, заявив він розповів в інтерв’ю для The Economist, оприлюдненому у четвер, 2 травня. Умови прості — прорив росіянами фронту й заклик української влади про допомогу військами.

Він додав, що агресивна реакція з Москви на його перші заяви довела, що вони мали бажаний ефект і донесли меседж «не думайте, що ми зупинимося тут, якщо ви не зупинитеся».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» выиграло у «Ворсклы»: видеообзор

05.11.2017 - 22:20
Мораес и Буяльский принесли киевлянам три очка после пяти матчей без побед В ворота «Динамо» не назначили два чистых пенальти «Динамо» сохранило семиочковое отставание от донецкого «Шахтера». Для этого киевлянам ...

Клип «Экспонат» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности (видео)

27.01.2016
Объяснение популярности «Лабутен» «Лениграда» по ...