Фільм «Вонка» зібрав у прокаті понад $550 млн доларів

Музичний фентезійний фільм «Вонка», знятий Полом Кінгом за підсумками сьомого прокатного вікенду зібрав 552 млн доларів. Про це свідчать дані сервісу Box Office Mojo.

У прокат стрічка с Тімоті Шаламе у головній ролі мала бути випущена компанією Warner Bros. 17 березня 2023 року, проте дата була перенесена на 15 грудня 2023 року. Бюджет картини склав 125 млн доларів.

У центрі сюжету — незвичайна кар’єра молодого Віллі Вонки, який приїжджає до Європи, щоб відкрити найбільшу в світі шоколадну крамницю. Однак його плани не підтримують деякі впливові мешканці, що призводить до протистояння з ворогами.

Раніше режисер Пол Кінг розкрив деякі секрети про фільм. За його словами, всі чудові солодощі у стрічці були справжніми. 

«Кожна цукерка і шоколадка, яка з’являється в останньому фільмі про Віллі Вонка, насправді була їстівною. На знімальному майданчику навіть був штатний шоколатьє. Поруч був експерт, щоб переконатися, що, на відміну від попередніх адаптацій, у яких актори пізніше розповідали, що працювали з фальшивою «смердючою» та «огидною» шоколадною рікою, солодощі в новому фільмі такі самі гарні на смак, як і на вигляд», — сказав Кінг.

Крім того, режисер розповів про момент, коли його надихнув фільм 1971 року Віллі Вонка і шоколадна фабрика.

«Одного разу на знімальному майданчику сталася дивовижна річ. Я згадав момент, де Джин Вайлдер відкушує від чашки, з якої він пив чай. І я подумав: «О, якби я тільки подумав про це, у нас була б шоколадна чашка, яку міг би зробити Віллі». До початку зйомок залишалася лише година, і незворушна Габріелла дістала «пів дюжини ідеальних маленьких чашок і блюдець, зроблених із чогось, схожого на різне синє листя», — сказав кінематографіст.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео жестокого избиения заключенных в одесском СИЗО

22.08.2017 - 18:58
ГПУ подтвердила акцию устрашения в одесском СИЗО Факты бесчеловечного обращения с заключенными со стороны работников одесского СИЗО, о которых 19 августа писала «Думская», подтвердились. Пресс-секретарь главы ГПУ Лариса Сарган в ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...

Украина провела успешные испытания нового оружия: видео

24.11.2016
Украина продолжает разрабатывать и выпускать ...