Фіцо заявив про відмову Україні у військовій допомозі

Новий прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо підтвердив, що не буде підтримувати військову допомогу Україні, як і казав під час виборчої кампанії. Про це повідомляє Aktuality.

Відповідну заяву Фіцо зробив у виступі перед членами парламентського комітету з європейських справ перед самітом лідерів у Брюсселі.

«Нехай краще 10 років (Україна та Росія — ред.) ведуть переговори про мир, ніж 10 років вбивають одне одного без жодного результату», — сказав він.

Прем’єр Словаччини також додав, що, на його думку, на цьому етапі війни «у Росії більші територіальні здобутки, ніж в України».

Окрім того, Фіцо заявив, що не збирається підтримувати європейські санкції проти Росії без оцінки їхнього впливу на країни Європейського Союзу. 

Позиція Фіцо відверто проросійська. Адже знає, що варіант 10 років перемовин не можливий, якщо Україна не матимеме зброї… Тобто хоче, щоб нас знищили. Ось справжнє обличчя фашизму, яким заразив частину світу Путін.

Зазначимо, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну влада Словаччини дуже потужно допомагала нашій країні зброєю, в тому числі передала нам бойову авіацію. Наразі ресурсів для передачі нових пакетів зброї в країні немає. Але Фіцо зможе намагатися гальмувати введення нових санкцій проти РФ, а також разом з угорським очільником Орбаном гальмувати європейське фінансування допомоги Україні.

Нагадаємо, 25 жовтня у Словаччині затвердили новий уряд на чолі з Робертом Фіцо за підсумками парламентських виборів. На ключових посадах опинились неприхильні до підтримки України посадовці.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Золани Тете отправил соперника в глубокий нокаут за рекордные 11 секунд: видео

19.11.2017 - 18:16
В мировом боксе произошло знаменательное событие — пал рекорд по времени, которое потребовалось на завершение поединка нокаутом.  Спортсмен из ЮАР Золани Тете уже на 11 секунде мощным ударом справа уложил ...

В небе над США зафиксировали очередной НЛО

30.07.2016
В США тысячи жителей американских ...