Федерація профспілок Вінницької області зробила звернення щодо питання будівництва кладовища біля Сабарову

Сьогодні, 14 серпня, питання будівництва нового кладовища біля Сабарову обговорювали члени президії Федерації профспілок Вінницької області – вони стурбовані критичною ситуацією у місті по захороненнях померлих вінничан, для яких фактично не залишилось вільних місць.

Представники профспілок запросили на засідання директора департаменту комунального господарства і благоустрою Володимира Ніценка. Чиновник надав вичерпні відповіді на всі питання представників Ради профспілок і щодо ситуації з похованнями, і щодо будівництва нового кладовища – від історії цього питання до усіх дозвільних документів та експертизи.

Після обговорення цього питання президія Федерації профспілок області прийняла звернення до членів профспілок, усіх мешканців міста та висловила свою думку з приводу блокування частиною мешканців Сабарова будівництва кладовища.

Раніше, нагадаємо, звернення з цього питання зробила Рада Церков Вінниччини.


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В страшной аварии в России погибли украинцы: видео

25.05.2017 - 13:03
В консульской службе подтверждают смерть пятерых граждан Украины, еще по одному информация проверяется В автомобильной аварии в России погибли граждане Украины. Трагедия произошла примерно в полшестого утра возле Перврмайского в ...

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...

Саакашвили наехал на Порошенко и подал в отставку: видео

07.11.2016
После отставки шефа полиции Одесской ...