Excalibur знищили ще дві російські САУ

Кількість відео з вдалим використанням високоточних американських 155-міліметрових снарядів Excalibur проти бронетехніки російських окупантів останніми днями швидко зростає. І одне це дає надію на те, що Силам оборони вдасться зупинити ворожий наступ на Донбасі ще до прибуття західних танків і крилатих бомб GLSDB. Звичайно, якщо США будуть і надалі надавати нам достатньо багато Excalibur.

Черговий подібний ролик на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розмістила пресслужба 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ.

В одній з лісосмуг на Донбасі ворог розташував дві досить непогано замасковані 122-мм самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика». Але їх все одно помітили оператори нашого безпілотного літального апарату, який і зняв відео. Дивись також скріни.

А далі було два прямих влучання. 45-бригада не похвалилася, що її гармаші стріляли Excalibur. Але для звичайних снарядів така феноменальна влучність абсолютно нереальна. Щоб хоча б пошкодити цих дві САУ, знадобилися б сотні простих боєприпасів.

Дані «Гвоздики» після влучань спалахнули і сильно диміли. Згодом в одній з них детонував боєкомплект (гриб вибуху піднявся в десятки раз вище дерев в лісосмузі) – вона знищена вщент. Інша отримала пошкодження, щонайменше, середнього ступеню важкості.

Нагадаємо, ролики з Excalibur з’явилися на початку вересня, але траплялися значно рідше, ніж останніми днями. А в кінці осені вони зникли зовсім і їх не було досить довго.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Отважный кролик жестко наказал крупную змею, которая забралась в его гнездо (видео)

17.01.2016 - 14:52
Кроликов и зайцев принято считать трусливыми созданиями. А вот видеоролик, который мы предлагаем Вам посмотреть, доказывает обратное. По всей видимости, это крольчиха. Только мать способна так самоотверженно защищать своих детей. ...

Видео с трюками акробатов из Эстонии взорвало Сеть

23.05.2018
Забойное видео от эстонских акробатов ...