Еротичний масаж в салоні «Симона» у Києві – висока якість, розумна ціна, дуже красиві масажистки

Салон еротичного масажу «Simona» пропонує всім, хто знаходиться в Києві, отримати невимовну, ні з чим не порівнянну насолоду. Чарівна, повністю оголена масажистка зробить все можливе для вашого розслаблення як у закладі, так і вдома.

Внутрішнє оздоблення кімнат у салоні «Симона», особливості їхнього інтер’єру

Оформлення кімнат закладу – далеко не останній фактор, який допомагає гостю максимально розслабитись. Їхній інтер’єр створювався під постійним, строгим контролем з боку професійних дизайнерів. У внутрішньому оздобленні приміщень повністю виключені будь-які елементи, що не відповідають один одному за колірною гамою та іншими важливими критеріями.

Навколо лож натуральні матерії та ніжна, приємна на дотик білизна. Це багаторазово посилює панує в закладі атмосферу насолоди та млості. Дозволяє гостю швидко розслабитися та розкріпачитися.

Проникненню світла з вулиці та на вулицю перешкоджають важкі, дуже щільні портьєри. Вони повністю виключають будь-які сторонні погляди. Через вікна закладу не можна навіть зрозуміти, перебувають люди в кімнатах чи ні, не кажучи вже про те, щоб бачити, що там відбувається.

Деякі кімнати мають великі дзеркала. Їх спеціально встановили таким чином, щоб під час масажу було зручно дивитися на дівчат. Особливо вибудуване освітлення ще більше посилює симпатію між відвідувачем та масажисткою.

Як працює салон Simona. Що робити гостю після приходу до закладу

Перед приходом на еротичний масаж необхідно обов’язково зробити заявку по телефону. Домовленість про час відвідування закладу є обов’язковою. Салон працює 24 години на добу без свят та вихідних. Коли вам зручно, тоді можна прийти.

Після прибуття гостю видаються одноразові засоби миття та чистий рушник. Потім його проводять у кімнату для вибору дівчат.

Душ перед початком сеансу масажу є обов’язковим. З одного боку, це готує клієнта до розслаблення. З іншого боку, є невід’ємним елементом дотримання правил гігієни.

Після душу гостя проводять у масажну кімнату. Там він відповідно до обраної програми отримує задоволення.

Перед масажем дівчина уважно розпитує клієнта про його уподобання, що більше подобається, що менше тощо. Це дозволяє максимально догодити відвідувачеві.

Про дівчат-співробітниць у салоні класичного та еротичного масажу «Симона» в Києві

На офіційному сайті закладу можна побачити фотографії кожної з них, дізнатися вік, зростання, розмір грудей та вагу. Навіть при швидкому огляді стає зрозумілим, що серед масажисток представлені всі поширені типажі. Кожен знайде ту, яка сподобається саме йому. Коротке відео про дівчину допоможе отримати ще більш повне уявлення.

Про фотошопи та інші способи уявити масажисток красивіше, ніж вони є насправді, не може бути й мови. Потреби у цьому немає. І так усі красуні. Про багатьох дівчат є відгуки. Як правило, захоплені та емоційні.

Всі дівчата пройшли дуже суворий відбір за зовнішніми даними та професійними (володіння техніками масажу) навичками, навчені спілкування з клієнтами. Знають, як привести їх у стан розслаблення чи, навпаки, завести, порушити, допомогти досягти стану повного екстазу. Після приходу в салон у гостя майже відразу можливість побачити свій вибір на власні очі. Це ще одна причина, чому фотошоп виключений.

Про переваги закладу. Чому слід відвідати саме цей салон еротичного масажу

Про незвичайну красу масажисток ми вже згадували, серед інших плюсів салону можна виділити:

  • Можливість замовити боді масаж на виїзд. Чимось значним еротичний масаж будинку у клієнта від салону, що проводиться, не відрізняються. Приблизно та ж програма, вибір дівчат тощо. Тільки клієнт знаходиться «на своїй території», тому більш розслаблений і розкутий. Послуга діє тільки містом Київ. В інші населені пункти масажистки не виїжджають;
  • Дуже суворе ставлення до питань конфіденційності. По ній заточено буквально все. Вхід у заклад розташований так, що людей, що входять і виходять з нього, практично не помітно. Але навіть якщо хтось і побачить, то через відсутність вивісок про специфіку закладу, все одно не зможе сказати, за якими послугами приходить людина;
  • Дуже велика різноманітність програм. Вони включають і еротичний масаж і класичний; можливість взяти не лише одну дівчину, а й кілька; чудове індивідуальне шоу та стриптиз для чоловіків. Все це на професійному дуже якісному рівні.

Як би ми не описували салон, як би не підкреслювали його високий рівень, поки сам не спробуєш, не зрозумієш. Краще один раз прийти і скористатися, ніж сто разів прочитати чи почути. Зволікати нема чого.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Наркоман на «Жигулях» гонял по зданию казанского аэропорта: видео

23.12.2016 - 21:35
По пассажирскому терминалу международного аэропорта Казани, столицы Татарстана (РФ), на «ВАЗ-2115» катался 40-летний частный детектив, ранее работавший в правоохранительных органах республики. На большой скорости он пробил стеклянную стену терминала, проехал ...