Емінем заборонив кандидату в президенти США використовувати його пісні

Відомий американський репер Емінем заборонив кандидату в президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі використовувати свою музику під час передвиборчих виступів. Про це повідомляє The New York Times.

Артист та його звукозаписна компанія висунули заборону через кілька тижнів після того, як Рамасвамі виконав імпровізовану версію пісні Lose Yourself на ярмарку штату Айова.

За словами прессекретаря виборчої кампанії 38-річний політичний новачок, сказав губернатору штату Айова Кіму Рейнольдсу, що його улюбленою піснею є Lose Yourself. Коли звукооператор увімкнув трек, Вівек Рамасвамі взяв мікрофон і почав підспівувати.

Оскільки Емінем не є шанувальником політики колишнього президента США Дональда Трампа та Республіканської партії, від якої виступає Вівек, ліцензійний підрозділ звукозаписувальної компанії артиста проінформував партію, що буде розглядати будь-яке виконання робіт Емінема, як порушення ліцензійних правил і залишить за собою всі правові методи захисту.

Вибори президента США відбудуться 5 листопада 2024 року. 

Напередодні Україна почула про Рамасвамі. ЗМІ поширили його бачення проблеми війни, яку фашистська Росія веде проти України, а США допомагають нам витримати удар і залишитися на карті світу. Так ось, це 38-річний бізнесмен, що претендує балотуватися від республіканців, заявив, що якщо стане президентом, то віддасть Росії захоплені нею території.

Більше того, він пообіцяв зняти з РФ санкції, повернути її у світову торгівлю і не пустити Україну в НАТО. 

Зазначимо, що все це неможливо юридично зробити, чого Рамасвамі, схоже, не розуміє. Але, звісно, такий президент США був би подарунком для Путіна і його злочинного оточення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Геращенко объяснил, почему вылизал тарелку в ресторане: видео

09.12.2017 - 01:39
Нардеп Антон Геращенко вполне вразумительно объяснил историю с тарелкой, которую он вылизал в ресторане. По его словам, то произошло в ресторане восточной кухни на дружеском обеде с заместителем посла Японии ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...