Експрезидент «Мотор Січі» попросив обміняти його в Росію

Експрезидент «Мотор Січі» В’ячеслав Богуслаєв попросив включити його в список на обмін з Росією. Відповідну заяву він подав голові Офіса президента Андрію Єрмаку ще 20 березня.

Про це повідомляють «Схеми» (Радіо Свобода).

Кидається у вічі, що навіть таку важливу для нього заяву свідомо пише російською (при тому, що документи в Україні мають бути виключно українською).

А взагалі, як вважає велика частина суспільства, цю особливо цинічну тварюку треба показово посадити надовго, щоб інші не думали, що після зради їх завжди виміняють. Інакше зрадництво на такому високому рівні не запобігти.

Нагадаємо, у збитих російських гелікоптерах виявили мотори з українського підприємства. СБУ з’ясувала, що Богуслаєв продавав їх через треті країни, безпосередньо підтримуючи контакти з ворогами.

А у 2021 році він навіть їздив до Москви, де домовлявся про контракти.

В жовтні 2022 року СБУ оприлюднила записи розмов Богуслаєва з росіянами, з яких зрозуміло, що він підтримував та виправдовував війну проти України. І співпрацював з ними після повномасштабного вторгнення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Днепре спасатели сняли с дерева кота мощной струей воды: видео

18.05.2018 - 20:51
В Днепре кот забрался на дерево и сидел на нем два дня, видимо, перепугавшись как высоко вылез. Животное боялось слезть. И его спасли. Но как! Кто-то из сердобольных жильцов вызвал ...

В Харькове мажор устроил стрельбу с балкона: видео

26.10.2017
За демонстрацию стрельбы из оружия ...