Екснардепу Демчаку заочно повідомили про підозру

Колишньому народному депутату від Вінниччини Руслану Демчаку повідомлено про підозру у незаконному одержанні компенсації за оренду житла в столиці, коли він мав маєток під Києвом.

Про це свідчить оприлюднені на сайті НАБУ повістки про виклик Демчака на допит у якості підозрюваного у кримінальному провадженні на 4, 5 та 9 квітня.

Як пише Слово і діло, Демчак, будучи народним депутатом України, отримував компенсацію за оренду житла в Києві, хоча мав приватний будинок в Крюківщині, що під Києвом. Цей будинок був оформлений на його батька, але політик ним користувався.

У НАБУ і САП вважають, що екснардеп незаконно отримав ці компенсації. Про підозру політику повідомили заочно, оскільки місце його перебування не встановлено.

Торік Офіс генпрокурора повідомив Демчаку про підозру в пособництві маніпулюванню на фондовій біржі та легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом. Тоді правоохоронці заявили, що викрили злочинне угруповання, яке лгалізувало понад 1 млрд грн, перепродаючи цінні папери на фондовій біржі: правоохоронці повідомили підозри учасникам злочинного угруповання.

Серед ділків – колишній нардеп Верховної Ради Руслан Демчак, професійні учасники фондового ринку та фізичні особи, які проводили формальні біржові угоди «купівлі-продажу» державних цінних паперів із метою отримання інвестиційного прибутку.

Як встановили оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, зловмисники організували схему, що дозволяла легалізувати злочинні доходи від маніпуляцій із купівлею-продажем облігацій внутрішньої державної позики України. Так, брокер, діючи в інтересах юридичної особи – нерезидента, купував на фондовій біржі пакет облігацій внутрішніх державних позик (ОВДП) за ринковою ціною, а потім продавав іншому брокеру за нижчою вартістю вже в інтересах фізичної особи.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Новой Зеландии идет неимоверная борьба за спасение жизней сотен китов: видео

10.02.2017 - 10:12
Настоящая трагедия разворачивается сейчас на берегу бухты Голден-Бей в Новой Зеландии — там власти и волонтеры прилагают неимоверные усилия, чтобы спасти около 150 китов, у которых еще остаются шансы выжить. ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016
В Японии завершился клубный чемпионат мира по ...