Джонсон виступив щодо надання Україні зброї

Спікер палати представників США Майк Джонсон вважає критично важливим надання «летальної допомоги» Україні саме тепер. Про це йдеться в його заяві, що була зроблена під час брифінгу в Конгресі США в четвер, 18 березня.

Таким чином спікер відповів на запитання журналістів, чи готовий він ризикувати втратою посади через рішення про фінансування України.

«Якби я діяв, боячись заяв про моє звільнення, то ніколи б не зміг виконувати свою роботу. Нині критичний момент, критичний час на світовій арені. Я міг би ухвалити якесь егоїстичне рішення, зробити щось інше, але я роблю те, що вважаю правильним», — наголосив він.

За словами спікера, він довіряє доповідям розвідки про те, що лідер Китаю Сі Цзіьнпін, Володимир Путін та Іран «справді є віссю зла».

«Думаю, що вони координують свої дії в цьому питанні. Володимир Путін продовжив би свій похід по Європі, якби йому дозволили», — наголосив Джонсон.

Путін «міг би вирушити на Балкани», розпочати конфлікт із Польщею чи одним із інших союзників з НАТО, вважає посадовець.

«Думаю, надання летальної допомоги Україні тепер є критично важливим… Відверто кажучи, я б вважав за краще відправити в Україну набої, а не американських хлопців, серед яких мій син, який збирається вступити до військово-морської академії цієї осені», — наголосив він.

Джонсон вважає, що США «не може грати в політику» і «повинні вчинити правильно».

«І я збираюся надати можливість кожному члену Палати проголосувати на свою совість і за своєю волею з цього питання… Я готовий піти на особистий ризик заради цього, бо ми повинні вчинити правильно, а історія нас розсудить», — наголосив Джонсон.

Зазначимо, що саме Джонсон декілька місяців блокував голосування щодо виділення річного безпекового пакета для України. Спочатку його прив’язували до питань посилення кордону з Мексикою, потім пропонували інші варіанти, але кожного разу процес нікуди не рухався.

Схоже, що тепер маємо справжній рух. Спочатку Джонсон нарешті представив три законопроєкти щодо допомоги Ізраїлю, Україні і Тайваню, потім готовність підписати ці закони виказав президент Байден, і ось маємо ще й проукраїнську заяву від спікера.

Додамо, що голосування заплановано на 20 квітня…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Певица Мадонна заявила о начале революции в США и обругала Трампа в прямом эфире: видео

22.01.2017 - 15:46
В США и многих других странах на планете со вчерашнего дня проходят массовые акции против нового президента Дональда Трампа. В частности, в США наиболее масштабным стал женский марш. В нем ...

Подробности масштабного пожара в Донецке: видео, фото

20.10.2017
Как ранее сообщал «РЕАЛ», вчера ...

Автогонщик удалил сыну зуб с помощью автомобиля

16.11.2015
На этом видео американский рестлер ...

«Динамо» и «Шахтер» победили в полуфиналах Кубка Украины: видео голов

27.04.2017
Состоялись полуфиналы Кубка Украины. Прогнозировано ...