Джонсон після зустрічі з Байденом висловився про допомогу Україні

Президент США Джо Байден у вівторок, 27 лютого, зустрівся у Білому домі з лідерами Конгресу. Політики обговорили, серед іншого, питання допомоги Україні. Про це повідомляє CNN.

На жаль, схоже, поки добрих новин для України немає. Спікер Джонсон, від якого залежить винесення законопроєкту на голосування, вчергове повторив мантру про те, що є більш важливі для нього питання. Хоча шанс на те, що все не безнадійно, залишив — мовляв, за питання України візьметься своєчасно. Що в його розумінні є своєчасним, коли вже три місяці наша країна відчуває гостру нестачу зброї, можна тільки гадати.

У зустрічі взяли участь лідер демократичної більшості Сенату США Чак Шумер і республіканської меншості Мітч Макконелл, спікер Палати представників республіканець Майк Джонсон і голова демократичної меншості Хакім Джеффріс.

На початку зустрічі Байден заявив, що хоче обговорити питання продовження тимчасового фінансування федерального уряду, аби з 1 березня уникнути часткового шатдауну, а також «нагальну потребу» України в американській допомозі.

«Гадаю, наслідки нашої бездіяльності щодо України кожен день є жахливими. Я говорив про це з нашими партнерами в Групі семи. Вони дуже занепокоєні», — сказав американський президент.

Крім того, учасники зустрічі мали обговорити схвалення військової допомоги Ізраїлю та гуманітарної допомоги палестинцям, інші загрози на Близькому Сході, зокрема з боку Ірану.

Спікер Палати представників США республіканець Майк Джонсон заявив, що й далі вважає пріоритетом розв’язання питання захисту кордону. Про це політик заявив після зустрічі.

«Нам потрібно насамперед потурбуватись про потреби Америки. І насамперед — про наш відкритий кордон», — наголосив він.

Іншим пріоритетом Джонсон назвав продовження фінансування федерального уряду для запобігання шатдауну.

Спікер Палати представників згадав і про розгляд законопроєкту про додаткове фінансування, який містить допомогу для України.

«Я чітко заявив президенту й решті присутніх, що Палата представників активно вивчає всі можливі варіанти. І ми візьмемось за це питання своєчасно. Але, знову-таки, перший пріоритет для нашої країни — кордон і його захищеність», — заявив Джонсон.

Нагадаємо, на сьогодні законопроєкт прийнято Сенатом, є за нього голоси й в Конгресі, однак Джонсон на вимогу Трампа і конгресменів, що є його радикальними прихильниками, відмовляється виносити документ на розгляд. 

Закликають Джонсона і Конгрес в цілому нарешті надати фінансування для України Байден, керівництво України, лідери багатьох країн Євросоюзу, однак…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Захарченко заявил, что захватит Киев и вернет в Крым скифское золото: видео

16.12.2016 - 14:17
Предводитель ДНР Захарченко, видимо, окрыленный оценкой его фигуры Надеждой Савченко, сделал очередное угрожающее заявление. Если в последнее время он отошел от объявления наступлений на украинские города и переключился на угрозы ...

Катастрофа американского стратегического бомбардировщика Boeing B-52 Stratofortress

03.11.2015
Стратегический бомбардировщик Boeing B-52 Stratofortress, ...