Дві країни ЄС не засудили постачання ракет із КНДР до Росії

Країни Європи, де при владі посіпаки Путіна, й політику відповідну проводять. Раніше це була орбанівська Угорщина, а нещодавно до неї доєдналася Словаччина, де в парламенті більшість отримала політсила Роберта Фіцо.

Наразі Словаччина відмовилася підписувати декларацію, яка містить засудження постачання північнокорейських ракет до Росії. Про це повідомляє TASR в середу, 10 січня.

Міністр закордонних справ Словаччини Юрай Бланар заявив, що Братислава «послідовно виступає» за дотримання міжнародного права і санкцій Ради безпеки ООН.

«Але ми не збираємося робити це (засуджувати порушення санкцій — ред.) тільки тому, що хтось підходить до нас і каже, що він так думає, але не збирається надавати нам докази на підтвердження цього», — сказав він.

Бланар запевнив, що Словаччина готова приєднатися до декларації, щойно будуть представлені докази.

«Я запевняю вас: щойно ми матимемо докази у своєму розпорядженні, й вони переконають нас, зокрема, міжнародне співтовариство на рівні Ради безпеки, ми приєднаємося до неї (заяви із засудженням — ред.)», — заявив міністр.

Нагадаємо, раніше майже 50 країн підписали декларацію, яка засуджує постачання північнокорейських балістичних ракет Росії. Декларацію підписали майже всі країни ЄС, окрім двох — Угорщини та Словаччини.

Зрозуміло, що заяви про докази — це банальні виправдовування.

Інформацію про передачу північнокорейської зброї РФ оприлюднив Білий дім. За словами координатора Ради національної безпеки Білого дому Джона Кірбі, Росія вже кілька разів запускала такі ракети по Україні.

За неофіційними даними, корейськими ракетами фашистська Росія біла вже по Запоріжжю і Харкову.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кот осмысленно играет на пианино (видео)

08.02.2016 - 21:24
Талантливыми и с хорошим музыкальным слухом, бывают не только люди. На видео, которое мы предлагаем Вам посмотреть, кот, который осмысленно и смешно стараясь, извлекает звуки из пианино. Это Вам не ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

03.11.2018
Вчера минут 15 пыталась перейти ...