Дві команди підвищили пропозицію Жироні за Довбика

Схоже, два останні матчі збірної України, в яких Артем Довбик забив командам Польщі і Молдови, лише підігріли бажання Наполі і Атлетико придбати нашого форварда. Вони підвищили суми, які пропонують за нього Жироні.

Як стверджує видання AS, італійський клуб зробив конкретну пропозицію каталонцям щодо купівлі футболіста. За даними журналістів 26-річного нападника «Наполі» оцінив у 35 мільйонів євро.

А ось відомий своїми інсайдами журналіст Ніколо Скіра вважає, що Довбик близький до переходу в Атлетико Мадрид.

Зазначається, що керівництво «матрацників» готове заплатити клаусулу за українця, розміром 40 мільйонів євро. Також клуб пропонує Артему контракт терміном до 2029 року.

У своєму дебютному сезоні в Ла Лізі Довбик відзначився 24 голами та 10 асистами. Більше результативних дій у своїй першій іспанській кампанії в XXI столітті зробив тільки Кріштіану Роналду (35).

Сам Артем казав, що зосереджений на Євро-2024 і поки питання продовження кар’єри на паузі. Хоча й говорив, що йому подобається в Іспанії, фактично натякаючи, що при інших рівних складових віддав би перевагу команді з Ла Ліги.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Реал» повторил рекорд «Сантоса», который был установлен еще при Пеле: видео

18.09.2017 - 11:40
Подопечные Зинедина Зидана повторили рекорд бразильского «Сантоса», установленный во времена, когда за него выступал король футбола Пеле. Выиграв у команды «Реал Сосьедад» со счетом 3:1, мадридский «Реал» забил гол в ...

Опубликованы видео и аудио с киллерами Геращенко

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...