Дубль Мессі дозволив «Інтеру» пройти в 1/4 Кубка ліг

Ліонель Мессі демонструє фантастичну гру в США. Черговий його успіх дозволилив Інтер Маямі вийти до чвертьфіналу Кубка ліг. «Жертвою» Мессі став досить сильний «Даллас».

Зазначимо, що техасці кілька разів вели у рахунку, навіть 3:1, але гра Інтера дозволила їм відігратися — 4:4. Мессі забив перший гол у матчі і останній, пробивши у «дев’ятку» зі штрафного на 85 хвилині поєдинку.

Все вирішилося в серії пенальті, за підсумком якої перемогу у матчі здобув саме Інтер Маямі.

Зазначимо, що українець Сергій Кривцов провів у складі Інтера усю гру на полі.

Два тижні тому Ліонель Мессі теж став головним героєм матчу свого Інтер Маямі. У рамках групового етапу Leagues Cup флоридці зустрічалися з Атлантою. Аргентинець забив перші два голи у матчі, а потім допоміг Роберту Тейлору теж відзначитися дублем. В першому випадку Лео розпочав голеву атаку, а в другому віддав пас, який дозволив партнеру вийти один на один з воротарем суперників. У підсумку Інтер переміг 4:0, а Мессі визнали найкращим гравцем матчу.

Як відомо, Мессі перейшов до «Інтер Майамі» на правах вільного агента. Він виступатиме за команду зі США під 10-м номером. 35-річний аргентинець провів останні два сезони у «ПСЖ», куди також перейшов безкоштовно, що сталося після закінчення терміну угоди з «Барселоною». Кольори каталонців він захищав упродовж 18 років.