Дружину і кількох підлеглих Буданова отруїли

Дружину керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова Маріанну та кількох військових отруїли важкими металами. Однак маленька жінка постраждала більше, ніж важчі чоловіки.

Спочатку про отруєння Маріанни Буданової розповів «Бабель», вказавши, що такі речовини не використовуються в побуті і воєнній справі. Тобто, все схоже на цілеспрямоване отруєння.

Після тривалого погіршення стану здоровʼя Маріанну госпіталізували, вона завершує курс лікування і надалі буде під наглядом. Розслідується спроба вбивства.

Згодом «Українська правда» з посиланням на свої джерела у ГУР МОУ це підтвердила і доповнила, що разом з Маріанною були отруєні й кілька співробітників (вірогідно того ж ГУР МОУ). Але це виявили вже після отруєння Маріанни – оскільки їхня вага більша, у них клініка була легшою.

Тим не менше, лабораторні дослідження виявили ту саму отруту. Це, звісно, має допомогти розслідуванню. Чоловіки також лікуються.

При цьому ми поки що не бачили інформації про отруєння самого Кирилла Буданова. Це теж має допомогти виявити, де, яким чином і хто труїв Маріанну і співробітників ГУР МОУ. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017 - 22:37
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться и выиграть у своего главного соперника на внутренней арене. «Шахтер» на своем поле (в Харькове) был бит с минимальным счетом 0:1. На 46-ой минуте Гармаш подал ...

Большой успех командования ООС на Донбассе: видео

08.06.2018
При содействии ВСУ улучшено ЖД-сообщение ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.02.2019
Переписка в интернете: — Голова ...