Друг Путіна запустив нові чутки про смерть президента РФ

Зазначимо, серйозні експерти і політичні діячі не вірять в те, що лідер фашистського режиму Росії Путін помер. В ГУР МОУ теж вважають, що чутки про смерть диктатора інспируються Кремлем задля перевірки реакції на це конкретних людей.

Але схильні до конспірології соцмережі отримали новий привід для чуток про смерть російського диктатора Володимира Путіна. Справа в тому, що напередодні секретар радбезу РФ Микола Патрушев під час своєї промови постійно згадував президента Росії у минулому часі, розхвалював його як покійника. Такий виступ, за словами користувачів, звучав як некролог.

Матеріал на цю тему підготував Кореспондент.

«Рак» та «смерть» на Валдаї

Широкого розголосу новини начебто про смерть Путіна набули в кінці жовтня. Тоді російський політичний аналітик Валерій Соловей заявив, що президент РФ помер о 20.40 26 жовтня, а його тіло вже встигли розмістити у морозильній камері на Валдаї.

Загалом Соловей роками стверджував, що Путін хворий на рак.

«Немає жодних сумнівів щодо його фізичної смерті. Абсолютно жодних, ані найменших. На рубежі 2019-20 років у нього виявили важку форму раку. Важкий перебіг і не піддається тривалій ремісії», — розповідав професор 26 жовтня.

За його словами, у лютому 2020 року ізраїльські лікарі зробили Путіну операцію і дали йому строк максимум півтора роки.

Соловей, якого критики вважають теоретиком змови, також вважає, що за допомогою таргетної терапії російський диктатор зміг дожити до 2023 року.

«Але в березні 2023 року ці ж лікарі сказали йому, що всі медичні можливості вичерпано, і далі все в руках Бога… Так чи інакше, навесні його перестали лікувати, і почалося неминуче погіршення здоров’я, яке раніше було відстроченим», — розповідав Соловей.

Після цього Кремль був змушений опублікувати низку спростувань, що російського президента замінили двійником. Хоча паралельно з цим японське дослідження з використанням штучного інтелекту показало, що Путін має кілька двійників. Всі вони актори і начебто пройшли пластичні операції та спеціальне навчання.

«Він детально знав стан справ у країні»

Вчорашня промова Патрушева, якого низка експертів вважає за людину, яка зараз неофіційно контролює Кремль, підігріла чутки про смерть Путіна.

«Втомлене від лихих 1990-х років суспільство чекало вирішення соціальних та економічних проблем і зміцнення національної безпеки. Для цього потрібен був керівник, який міг би поставити на порядок денний добробут населення… Таким лідером був Путін», — сказав він сказав під час виступу.

«Він детально знав стан справ у країні, мав чітку програму дій, бачив мету, уявляв собі завдання, які необхідно вирішити для її досягнення… Вірив у людей і в надійність їх опори і підтримки, усвідомлював і свідомо брав на себе всю відповідальність за порятунок Вітчизни», — продовжив секретар радбезу РФ.

Соцмережі відразу порівняли слова Патрушева із промовою голови КДБ Лаврентія Берії після смерті радянського диктатора Йосипа Сталіна в 1953 році.

Боротьба за «трон»?

Дивний виступ Патрушева з’явився наступного дня після того, як речник Путіна Дмитро Пєсков зробив заяву, що Патрушев має повні повноваження говорити від імені Кремля.

«Справа в тому, що Патрушев є секретарем Ради безпеки Російської Федерації. І, власне, це частина Кремля, що називається Кремлем. Тому, звичайно, це вважається заявою Кремля», — сказав Пєсков.

Опозиційний політик і колишній полковник ФСБ Геннадій Гудков в свою чергу написав: «Патрушев, одягнений у чорне, виголошує промову про великого товариша Путіна в минулому часі: він був, він став, він керував, він надихав… Чи почалася панахида? Васильович на троні?».

Професор Соловей також вважає, що після смерті Путіна Росією керуватимуть 10-12 осіб і «основна скрипка» буде у Патрушева. Більше того він вже має свого кандидата на пост президента РФ.

«Патрушев наполягає та пропонує дуже завзято кандидатуру свого сина Дмитра Миколайовича Патрушева, міністра сільського господарства. Одразу скажу, що ні Мішустін (голова уряду РФ — ред.), ні Собянін (мер Москви — ред.) кандидатами не є — жодне елітне угруповання їх не розглядає», — вважає Соловей.

Опухлі щоки

Окрім Патрушева слухи про смерть Путіна вчора «підігріло» і німецьке видання Bild. Журналісти порівняли два відео з російським президентом за один день.

Так, 8 листопада Кремль опублікував відео зустрічі Путіна з китайськими генералами у Ново-Огарьові. Там на обличчі начебто президента РФ чітко видно опухлі щоки, що віддають блиском. Користувачі соцмереж припустили, що це наслідки невдалої пластичної операції або на записі двійник.

Однак на іншому відео того ж дня опухлості на обличчі Путіна вже не має. Можливо, цей запис обробили перед публікацією або на відео двійник президента РФ, додають журналісти.

Водночас британський таблоїд Metro звертає увагу, що «коханка» Путіна — 40-річна Аліна Кабаєва — зникла і не з’являлася на публіці після того, як 26 жовтня з’явились чутки про смерть російського диктатора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Планшет для студентов и школьников, – определен лучший по стоимости: видео

01.03.2017 - 21:33
В этой статье мы попытаемся помочь выбрать и купить недорогой и производительный планшет для студента. Хотя, для школьника он тоже вполне подойдет. Это будет нетрудно, поскольку рассмотрим одну единственную модель ...

Разгрузка арбузов профессионалом

05.12.2015
Видеосюжет рассказывает о том, как ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...