Дрони ЗСУ знищили російські танки під Вугледаром

Бійці першого батальйону 72-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені Чорних Запорожців 26 лютого в одній з лісосмуг на Вугледарському напрямку знищили два танки російських окупантів.

Наші захисники виклали в інтернет ролик, змонтований з кадрів, знятих безпілотними літальними апаратами, які закидали ворожі машини зливою різноманітних гранат.

Не зовсім зрозуміло, чому саме інтервенти покинули зовні справні танки, але відео починається з того, як вони дружно тікають від машин, які стоять дуже близько одна від одної. Схоже, що загарбники злякалися, вірогідно, цілої ескадрильї БПЛА ЗСУ.

Після цього дрони влучно скинули кілька десятків гранат. Деякі з них вибухнули в середині машин, куди залітали через відкриті люки. В підсумку машини загорілися  -одна сильніше, інша менше, але навряд чи обидві вже стануть в нагоді окупантам.

Блогери встановили геолокацію місця події: окупована частина села Павлівка південніше Вугледара.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Над Винницей промчались истребители: видео

13.09.2017 - 14:36
В рамках анонсированных ранее начальником Генштаба ВСУ Виктором Муженко маневров «Несокрушимая устойчивость — 2017» военные самолеты уже бороздят небо. Скорее всего, в рамках этих учений сегодня над Винницей носились самолеты ...

Винничане произвели фурор на кастинге Х-фактора

02.10.2016
Винничане не обошли внимание шестой ...

Вересень облил водой политолога-провокатора: видео

04.08.2017
Провокация против Вересня: чтобы остановить ...