Дрони знищили нафтобазу у Волгоградської області РФ

Минулої ночі ударні безпілотні літальні апарати літакового типу успішно атакували нафтобазу в місті Калач-на-Дону Волгоградської області РФ. Судячи з надзвичайно потужної пожежі, відео якої масово розповсюджують місцеві жителі, палають одночасно декілька резервуарів з пальним.

Мало того, поруч щось дуже сильно палає на місцевому хлібозаводі – теж дуже подібне до горіння резервуарів з нафтопродуктами.

Люди нарахували десять вибухів близько четвертої години дев’ятого липня; скільки з них згенерувала протиповітряна оборона, невідомо.  Очевидці кажуть, що дронів-камікадзе було п’ять, і вони летіли по черзі один за одним.

Губернатор Андрій Бочаров заявив, що ППО перехопила усі БПЛА, а пожежі виникли через падіння уламків. Однак на одному з роликів чітко видно, як БПЛА підлітає до вже палаючої нафтобази і пірнає у неї, після чого чути потужний вибух. Тобто губернатор традиційно для російських фашистів збрехав.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео падения метеорита в южной Сибири

06.12.2016 - 17:37
Вечером 6 декабря на юге Сибири упал метеорит. Полет небесного тела и вспышку при его падении наблюдали жители городка Саяногорска в Хакасии. Люди среднего и старшего поколения преимущественно знают эти ...

Группа KAZKA представила песню на Евровидение: видео

01.02.2019
Популярная украинская группа KAZKA, которая ...

В Бразилии сняли на видео битву ягуара с крокодилом

05.10.2017
Во впадине Пантанал в Бразилии ...

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017
В Финляндии произошел теракт — ...