Турбота про здоров’я українців у воєнний час. Де можна швидко та якісно здати аналізи?

Перемога України – це перемога кожного з нас. Саме тому кожен з нас у ці тяжкі для країни часи повинен берегти не лише себе і своє життя, але й своє здоров’я, своєчасно лікуючи різні захворювання та патологічні стани.

А найефективнішим інструментом діагностики стану всього організму та окремих його систем завжди були і залишаються лабораторні дослідження – аналізи. Для повноцінної діагностики стану здоров’я громадян в Україні продовжують працювати медичні установи – як державні, так і приватні, зокрема багатопрофільні лабораторії.

Всеукраїнська лабораторія МедЛаб, у свою чергу, докладає всіх можливих зусиль для підтримки роботи своїх відділень, а отже – і для підтримки здоров’я українців, а також української економіки загалом.

Лабораторія МедЛаб не лише відновила роботу більшості своїх відділень, але й навіть відкриває нові лабораторні пункти. Як повідомляє портал Вежа, нещодавно було відкрито новий пункт збору аналізів у Вінниці, за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 89, Медичний центр «Родина». Тут вінничани можуть пройти будь-які дослідження з 10% знижкою протягом цілого місяця

У всіх відділеннях лабораторні дослідження проводяться, як і в довоєнний час – відповідно до найвищих європейських стандартів якості, що підтверджують такі документи, як Ліцензія на медичну практику, Свідоцтво про атестацію Укрметртестстандарту на право проведення лабораторних досліджень, Сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO 9001:20.

Ціни на лабораторні дослідження теж залишаються на колишньому рівні – навіть незважаючи на війну, МедЛаб не піднімав вартість своїх послуг.

Отримати відповіді на всі питання щодо термінів виконання аналізів та інших важливих нюансів можна у нашому колл-центрі – зараз він працює у повному режимі. Зателефонувати до колл-центру можна за номерами: 0 (800) 30-87-78 та (096) 848-87-78.

Бажаємо всім українцям міцного здоров’я та сил, щоб якнайшвидше повернутися до звичного життя. Перемога буде за нами!


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Разведчики пригрозили российским военным и наемникам на Донбассе: видео

06.09.2017 - 12:06
Украинские разведчики разместили в Facebook видеоролик, который заканчивается обращением к врагам. В нем говорится: «Посмотри в мои глаза, враг. Ты смотришь в глаза своей смерти!». Видеообращение посвящено памяти убитого в ...

Кот, который сломался

12.12.2015
Иногда коты похожи на игрушку, ...