Дрони завдали удари по трьох військових аеродромах РФ

Минулої ночі ударні безпілотні літальні апарати атакували одразу три аеродроми в РФ – у Єйську Краснодарського краю (приблизно 150 км від найближчої вільної території України), в Морозовську Ростовської області (300 км) та Енгельсі Самарської області (700). Про це масово повідомляють місцеві жителі та російські ЗМІ.

Міноборони фашистської РФ офіційно заявило про знищення 44 дронів-камікадзе у Ростовській області РФ, 6 у Краснодарському краю і по одному в Саратівській, Курській і Бєлгородській областях.

Губернатор Голубєв розповів, що в Морозовську серйозно постраждала електрична підстанція. Точні наслідки атак наразі невідомі.

На аеродромі в Морозовську базуються ворожі бомбардувальники «Су-34» і «Су-24», які стирають нашу прифронтову зону керованими авіаційними бомбами. Можна сподіватися, що масована атака завдала їм певної шкоди.

Аеродром в Єйську також активно використовується загарбниками для ударів по Україні, і місцеві вказують, що там було кілька вибухів. Тож теж маємо надію.

https://twitter.com/i/status/1776108295956070747


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собаку-сапера проводили в последний путь с почестями, достойными героя войны: фото, видео

05.08.2017 - 18:00
Трижды лабрадор по кличке Сина отправлялся в многомесячные командировки в Афганистан в составе корпуса морской пехоты США. Скольким американским солдатам спасла жизнь эта собака-сапер — не сосчитать. Недавно у Сины, ...

Лавров в Германии оскорбил журналистов: видео

09.12.2016
Похоже, недипломатичное поведение у министра ...

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015
После такого сборная Украины обязана ...