Дрони завдали удари по російському НПЗ

Минулої ночі одразу чотири ударні безпілотні літальні апарати атакували Новошахтинський нафтопереробний завод в прикордонній з Україною Ростовській області РФ. Про це з посиланням на власні анонімні джерела в екстрених службах регіону повідомило опозиційне російське видання «ASTRA».

Про успішність атаки напевне судити складно. Однак з наступної цитати з повідомлення можна припустити, що вона була невдалою: «Один зі збитих дронів впав на території заводу». До того ж, якби були серйозні наслідки, досі про них вже було б відомо.

Губернатор Василь Голубєв повідомив про знищення протиповітряною обороною фашистської Росії чотирьох дронів в Новошахтинську, не вказавши їх точну ціль, але запевнивши у відсутності постраждалих та руйнувань.

Тим не менше, ця подія важлива, адже показує, що Україна продовжує атакувати російські НПЗ всупереч неоднозначній реакції союзників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пенсионер из Черниговской области перевел Mercedes-Benz на дрова: видео

22.03.2017 - 14:10
Николай Наумчик нашел заброшенный Mercedes-Benz, восстановил его и самостоятельно оснастил автомобиль газогенератором, который способен работать на дровах. Бензин теперь необходим только в небольших объемах для розжига основного топлива. Как рассказал ...

В Бразилии сняли на видео битву ягуара с крокодилом

05.10.2017
Во впадине Пантанал в Бразилии ...

В Харькове воры взорвали банкомат и похитили деньги: видео

03.04.2018
Ночью в Харькове преступники добыли ...