Дрони вразили нафтопереробний завод під Нижнім Новгородом

Минулої ночі ударний безпілотний літальний апарат під час атаки дронів влучив в установку по перегонці нафти на нафтопереробному заводі «Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез» в містечку Кстово під Нижнім Новгородом (пів тисячі кілометрів від вільної території України).

Про це повідомляють численні місцеві жителі та новинні російські засоби масової інформації, оприлюднюючи в інтернеті відео і фотографії сильної пожежі з великим шлейфом чорного диму.

Компанія «Лукойл» вже повідомила про припинення роботи технологічної установки НПЗ. А російська Залізниця розповіла, що її пожежний потяг допомагає загасити вогонь.

Потрібно розуміти колосальну різницю між нафтобазами (чи складами пального) і НПЗ. Останніх в РФ досить мало – зі слів опозиційного політика і економіста Володимира Мілова менше десяти. До того ж, в РФ немає фахівців і запчастин для якісного ремонту НПЗ, а доступ до них обмежений санкціями.

Вже після попередніх вдалих атак дронами-камікадзе по кільком НПЗ Росія відчула дефіцит пального і припинила його експорт. Можна очікувати, що після зупинки НПЗ в Кстово ситуація для ворога ще більше погіршиться.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время выступления Джамалы на сцену выскочил парень и спустил штаны: видео

14.05.2017 - 00:46
В финале Евровидения идет голосование. С премьерой новой песни на сцене выступила победительница прошлогоднего конкурса Джамала. Во время выступления на сцену выскочил молодой парень, встал перед Джамалой и спустил брюки ...

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете ...