Дрони вразили нафтобази «Роснафти» і «Лукойлу»

Минуло ночі сталася масована атака ударних безпілотних літальних апаратів на об’єкти енергетичної інфраструктури у Краснодарському краї РФ, про що з посиланням на місцевих жителів повідомляють російські засоби масової інформації.

Найбільше відео мешканці відзняли з палаючої нафтобази «Лукойл» в Станиці Павлівській (265 кілометрів від найближчої ділянки лінії фронту). Трохи менше – з нафтобази «Роснефть» в станиці Ленінградська. В обох палають резервуари з пальним.

Також відомо, що в Єйську дрони-камікадзе пошкодили вежу мобільного зв’язку. Однак точні результати атаки наразі невідомі.

Цікаво, що міністерство оборони фашистської РФ вранці заявило, що його протиповітряна оборона збила баражуючі боєприпаси тільки в Курській і Бєлгородській областях. А очевидці пожеж у Красндарському краю на роликах вказують, що їх спричинили саме дрони-камікадзе. Тобто цього разу в міноборони окупантів вирішили не брехати щодо Краснодарського краю, бо прильоти очевидні…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Одессе пенсионеров собирали на странный митинг: видео

23.02.2017 - 15:22
В Одессе активисты показали, как некий ливанец собирал пенсионеров для «празднования» у памятника Неизвестному матросу «дня защитника отечества». Людей организованно везли в центр города. Причем, за самой акцией, как оказалось, ...

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018
Поскольку сейчас в Австралии лето, ...