Дрони успішно атакували НПЗ у Туапсе

Минулої ночі щонайменше два чи три ударних безпілотних літальних апарати успішно атакували нафтопереробний завод в Туапсе Краснодарського краю РФ (близько пів тисячі кілометрів до території вільної України).

Про це з посиланням на місцевих жителів, які відзняли і виклали в соціальні мережі та Телеграм-канали відповідні відео, повідомляють спочатку російські, а тепер і українські засоби масової інформації.

На першому нижче представленому ролику голос за кадром говорить: «Ще один (дрон-камікадзе)». При цьому на НПЗ вже видно пожежу, але сам БПЛА ледь помітний.

На другому ж відео чітко видно плавний політ БПЛА літакового типу, який спокійно під акомпанемент зеніток і кулеметів підлетів над будинками до НПЗ і «тюкнув» його у вишку, яка горіла ще до цього. Після повторного влучання пожежа різко посилилася.

Оперативний штаб російських фашистів у Краснодарському краю визнав пожежу на НПЗ в Туапсе, але каже, що її вже загасили.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Парасюк рассказал о конфликте с полицейским на Донбассе: видео

06.02.2017 - 18:14
Нардеп Владимир Парасюк уверяет, что на блокпосту в Бахмуте не бил полицейского, а имела место лишь словесная перепалка. Кроме этого, парламентарий анонсирует свой отчет в ВР, в котором обещает рассказать о ...

Опубликованы шикарные снимки голубой Луны, – видео

01.02.2018
Сочетание нескольких астрономических явлений дает ...