Дрони уразили об’єкти нафтопроводу «Дружба» на Брянщині

Минулої ночі українські ударні безпілотні літальні апарати успішно атакували головну нафтоперекачувальну станцію нафтопроводу «Дружба» в Стародубському районі Брянської області.

Спочатку з посиланням на місцевих жителів та оприлюднені ними в соціальних мережах відео в новинних засобах масової інформації з’явилися повідомлення про сильну пожежу після ракетного (!) удару на нафтобазі «Дружба» в селі Ільбове.

Потім російські та українські ЗМІ почали вказувати, що вкрай сильно після атаки дронів-камікадзе палає все-таки вищевказана ГНПС біля сусіднього міста Унеча. Згодом це підтвердили супутникові знімки.

Втім, на момент написання цих рядків не можна виключати пожежі на обох зазначених стратегічно важливих об’єктах російських окупантів.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016 - 22:00
До Дня десантника вінницькі військові  влаштували марш центром міста. Близько двох сотень спецназівців та десантників  пройшли колоною від площі Європейської до пам’ятника воїнам Інтернаціоналістам, що знаходиться в парку ім. Горького. ...

«Динамо» одолело «Сталь»: видео голов

19.11.2016
Сегодня луганская «Заря» на своем ...

Конкурс красоты в КПИ спровоцировал скандал

02.04.2019
На странице официального аккаунта студенческого ...