Дрони підірвали ТЕЦ в Орлі

У ніч проти 31 жовтня у російському місті Орел пролунали потужні вибухи, внаслідок яких зазнала пошкоджень Орловська теплоелектроцентраль. Про атаку повідомляють кількаTelegram-каналів, а також низка тамтешніх місцевих ЗМІ.

За свідченнями очевидців, у небі спостерігалися яскраві спалахи, а сила вибухів була настільки потужною, що в житлових будинках тремтіли вікна та спрацьовували сигналізації автомобілів. Користувачі соцмереж повідомляють про серію детонацій — від трьох до семи.

Як пише незалежне видання Астра, губернатор Орловської області підтвердив факт атаки на об’єкт енергетичної інфраструктури. За його словами, російська ППО намагалася відбити повітряний напад, однак уламки збитих безпілотників упали на територію теплоелектроцентралі. Унаслідок цього пошкоджено елементи системи електропостачання. 

Згідно з уточненням Telegram-каналу Exilenova+, удар припав по відкритому розподільчому пристрої напругою 110 кВ, а також по мазутосховищу підприємства.

Орловська ТЕЦ є основним джерелом тепла й електроенергії для міста Орел і прилеглих районів. Вона належить компанії «РІР Енерго» й має встановлену електричну потужність 330 мегаватів, а теплова потужність підприємства сягає 725 гігакалорій на годину.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016 - 11:12
Поліція і дорожний контроль з’ясовували стосунки на Старому місті. Представника дорожнього контролю запідозрили у користуванні нелегальним автомобілем. Бо мали на нього орієнтування. Тому почали розбиратися. Активісти ж організації називають обвинувачення ...

Путин раскрыл один из своих секретов: видео

29.11.2017
«Есть такое слово спорт. Не ...

Мосийчук устроил драку в облсовете Тернополя: видео

06.06.2018
Если раньше Тернополь делал всевозможные ...