Дрони підірвали склад боєприпасів у Воронезькій області РФ

В селі Сергіївка Підгоренського району Воронезької області фашистської РФ (137 кілометрів до найближчої ділянки контрольованого Україною державного кордону) внаслідок атаки ударних безпілотних літальних апаратів сталася пожежа на складі боєприпасів російських окупантів.

Про це масово повідомляють місцеві жителі, викладаючи в інтернет відео, на яких здалеку видно дим, а головне чути характерні часті звуки вибухів різнокаліберних снарядів.

Факт детонації боєприпасів внаслідок ударів саме дронами визнав губернатор Олександр Гусєв, не вказавши назву населеного пункту, але підтвердивши, що він знаходиться в Підгоренському районі: «Для евакуації жителів найближчих населених пунктів підготовлені автобуси». 

Люди повідомляють, що евакуація вже розпочалася. В районі перекритий рух на найближчих автомобільних дорогах. Офіційно введено режим надзвичайної ситуації.

Варто відзначити чудову розвідку Сил оборони у ворожому тилу, принаймні у даному випадку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Девушка-водитель прямо на ходу покидает автомобиль (видео)

12.09.2015 - 14:37
Это очень странное видео еще раз подтверждает тот факт, что на дороге порой происходит то, что даже сложно себе представить. Например, автомобиль, который едет впереди, может внезапно остаться без водителя. ...

«Мастерица парковки» попала в «аномальную» зону (видео)

06.11.2015
«Подвезла подругу» — так называется ...