Дрони підірвали склад боєприпасів у Воронезькій області РФ

В селі Сергіївка Підгоренського району Воронезької області фашистської РФ (137 кілометрів до найближчої ділянки контрольованого Україною державного кордону) внаслідок атаки ударних безпілотних літальних апаратів сталася пожежа на складі боєприпасів російських окупантів.

Про це масово повідомляють місцеві жителі, викладаючи в інтернет відео, на яких здалеку видно дим, а головне чути характерні часті звуки вибухів різнокаліберних снарядів.

Факт детонації боєприпасів внаслідок ударів саме дронами визнав губернатор Олександр Гусєв, не вказавши назву населеного пункту, але підтвердивши, що він знаходиться в Підгоренському районі: «Для евакуації жителів найближчих населених пунктів підготовлені автобуси». 

Люди повідомляють, що евакуація вже розпочалася. В районі перекритий рух на найближчих автомобільних дорогах. Офіційно введено режим надзвичайної ситуації.

Варто відзначити чудову розвідку Сил оборони у ворожому тилу, принаймні у даному випадку.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео с человеком, который напал на активистку в Одессе

12.09.2017 - 09:25
Вчера вечером в Одессе произошло нападение на активистку Алину Радченко, которая активно выступает против действующего мэра Геннадия Труханова. Мужчина на улице Канатной ударил женщину сзади, она упала. При падении ударилась ...

Строгая мать избила тапком дочерей за тверк: видео

02.07.2018
Очень забавное видео выложили в ...

Лолиту сняли с поезда в Конотопе и выдворили в Россию: видео

23.04.2017
Российская певица Лолита Милявская собиралась ...