Дрони підірвали нафтові термінали у Новоросійську

Потужну атаку ударних безпілотних літальних апаратів на морський порт і нафтобазу протиповітряна оборона російських окупантів минулої ночі не змогла парирувати у Новоросійську (понад чотириста кілометрів до найближчої вільної території України).

Атака була довготривала і послідовна – за всю ніч станом на шосту ранку місцеві жителі нарахували 33 дрони-камікадзе (це тільки ті, які побачили і почули люди) та щонайменше 35 потужних вибухів зі спалахами.

Паралельно всю ніч торохкотіли зенітки і кулемети протиповітряної оборони. Люди бачили сильні пожежі у порту та на залізничній станції. Новинні Телеграм-канали (зокрема «Крымский ветер) пишуть про успішну атаку на Новоросійський мазутний термінал та термінал «Транснєфті».

Заодно у Новоросійську  зникло світло. Повністю знеструмлений порт. По місту активно їздять пожежні та машини швидкої допомоги. Рух вулицею Магістральною повністю перекритий. Міська влада вранці заборонила городянам виходити з домівок, школи і дитсадки не працюють.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Отважный кролик жестко наказал крупную змею, которая забралась в его гнездо (видео)

17.01.2016 - 14:52
Кроликов и зайцев принято считать трусливыми созданиями. А вот видеоролик, который мы предлагаем Вам посмотреть, доказывает обратное. По всей видимости, это крольчиха. Только мать способна так самоотверженно защищать своих детей. ...

В «Шахтере» жестко ответили на выпады ДНР: видео

15.12.2017
Генеральный директор ФК «Шахтер» Сергей ...

Появилось видео с новыми украинскими танками «Оплот»

28.05.2017
Завод им. Малышева (Украина, Харьков) ...

Тетерук в Раде огрел Семенченко по голове: видео

06.10.2017
Мы уже сообщали, что сегодня ...