Ракети «Нептун» підірвали нафтобазу в російському порту Кавказ

Минулої ночі внаслідок успішної атаки ударних безпілотних літальних апаратів згоріли щонайменше три залізничні цистерни з мазутом на нафтобазі у Темрюкському районі Краснодарського краю РФ (одразу за Керченською протокою на Таманському півострові).

Деякі засоби масової інформації подали цю подію, як дві окремі – начебто одна нафтобаза палала десь біля Темрюка, а інша у порту Кавказ на російському березі Керченської протоки. Однак більшість вказує, що горів все-таки один об’єкт (зрештою, порт Кавказ знаходиться у Темрюкському районі).

Про втрату трьох цистерн мазуту та поранення двох працівників заявив губернатор цього регіону фашистської РФ Веніамін Кондратьєв; зрозуміло, що реальні наслідки атаки можуть бути куди більшими. Тим паче, що він заявив про масовану атаку дронів-камікадзе в різних районах Краснодарського краю.

Місцеві жителі вказують, що чули в порту Кавказ до десяти потужних вибухів, та виклали в інтернет фотографії і відео пожежі в порту (очевидно, це палала його нафтобаза). На ранок її вже загасили.

Додано:

Удари по нафтобазі у порту Кавказ завдані ракетами українського виробництва з берегового ракетного комплексу Нептун. Про це повідомив Генштаб ЗСУ на своїй Facebook-сторінці в п’ятницю, 31 травня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вскрылись шокирующие детали перестрелки полицейских в Княжичах: видео

07.12.2016 - 11:19
Водитель полиции охраны рассказал, что в Княжичах первыми стреляли КОРДовцы Пока Генпрокуратура занимается расследованием смерти пяти полицейских в Княжичах, журналисты самостоятельно опрашивают участников этой жуткой трагедии. Водитель полиции охраны Валентин ...

Телеканал Конгресса США стал жертвой Раши Тудей: видео

13.01.2017
Дональда Трампа долго убеждали в ...