Дрони підірвали електропідстанцію і дві АЗС у Курській області РФ

В прикордонному місті Суджа Курської області РФ знищена електрична підстанція на місцевому олійному комбінаті та згоріли дві автозаправні станції, що стало наслідком «денацифікації».

Принаймні так написав новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», коментуючи повідомлення і відео місцевих жителів. Рашистська пропаганда каже, що це наслідки ударів Збройних сил України.

Також «Оперативний ЗСУ» повідомив, що в сусідньому Бєлгороді внаслідок удару чи то снарядом реактивної системи залпового вогню типу HIMARS чи то його уламками після збиття протиповітряною обороною пошкоджено дах обласного УМВС і 49 автомобілів.

Не будучи фахівцями, припустимо, що це були все-таки уламки, адже спеціалізований на будівлях снаряд HIMARS зазвичай проломлює дах і перекриття кількох поверхів.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017 - 20:53
Журналисты обратили внимание на несколько странноватую походку президента России Владимира Путина на красной ковровой дорожке во Дворце Независимости в Минске. Присмотревшись, они сделали вывод, что причина в высоких каблуках, которые ...

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016
После достаточно скандального заявления ведущего ...

Поветкин отправил Прайса в тяжелый нокаут: видео

01.04.2018
В столице Уэльса Кардиффе российский ...

Появилось видео масштабного пожара в Киеве

30.03.2017
Вечером на окраине Киева начался ...