Дрони масовано атакували об’єкти в Росії

Минулої ночі дрони-камікадзе атакували об’єкти російських окупантів в прикордонних Бєлгородській, Курській і Брянській та в сусідній Липецькій областях РФ. Про чисельні вибухи масово повідомляли місцеві жителі.

Міністерство оборони фашистської РФ заявило про збиття в цих регіонах 36 українських безпілотних літальних апаратів. Губернатор Липецької області Ігор Артамонов заявив, що тільки над промисловою зоною Липецька збиті дев’ять баражуючих боєприпасів.

Але сама велика пожежа минулої ночі в РФ сталася в Нижньому Новгороді – це в рази далі від України. На чисельних відео видно надзвичайно сильне загоряння з вибухами – на перший погляд, це явно палають нафтопродукти в резервуарах.

Однак попередня офіційна версія каже, що горіли начебто резервуари  з лакофарбовими матеріалами на сміттєзвалищі. Площа пожежі – тисяча квадратних метрів (наприклад 40 на 25).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Renault Megane на скорости 195 км отправился в полет (видео)

23.09.2015 - 13:38
На днях на автодроме Нюрбургринг произошла крупная авария с Renault Megane RS, которую сумел заснять с близкого расстояния очевидец. Водитель французского хэтчбека остался жив и получил сравнительно небольшие травмы. Этой ...

Как кошка отобрала котенка у ребенка (видео)

15.06.2015
Все мамы одинаковы. Они самозабвенно ...

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017
Похоже, даже священнослужители не знают, ...

На заседании в Минобороны атошник ударил генерала головой в нос: видео

10.03.2017
Сегодня на заседания общественного совета Минобороны ...