Дрони атакували військовий аеродром в Енгельсі

Мешканці міста Енгельс Саратовської області РФ сьогодні вранці почули чотири потужних вибухи, про що масово повідомляли в соціальних мережах. Їх разом з виттям сигналізації машин чути на оприлюднених відео з камер спостереження.

Після цього міністерство оборони РФ заявило про знищення засобами протиповітряної оборони в цьому регіоніі чотирьох українських ударних безпілотних літальних апаратів.

Губернатор Роман Бусаргін додав до цього, що попередньо постраждалих і руйнувань інфраструктури при падінні уламків немає.

Також за даними МО фашистської РФ, ще один дрон-камікадзе було збито у прикордонній з Україною Бєлгородській області.

Відстань між Енгельсом і вільною територією України становить близько 570 кілометрів. Біля міста знаходиться великий військовий аеродром, який раніше вже вдало атакували наші дрони-камікадзе.

«Безпілотний дрон-камікадзе українського виробництва «Лютий» прекрасно себе показує. Демілітаризацію та декомунізацію Енгельса буде продовжено», — цитує УП джерело у ГУР МОУ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили ракетчиков «ДНР»: новое видео

28.02.2019 - 10:56
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц, как и обещал вчера поздно вечером, опубликовал новое видео из цикла «шмаки-бум». Правда, оно не такое красочное, как некоторые предыдущие, где были очень ...

В Ростове прогремел взрыв: видео

06.04.2017
Утром 6 апреля произошел взрыв ...

Самосвал разулся прямо на ходу (видео)

25.10.2015
У китайского самосвала на ходу ...