Дрони атакували нафтобазу у Псковській області РФ

Минулої ночі два ударні безпілотні літальні апарати врізалися в конструкцію нафтобази компанії «Псковськнафтопродукт» в місті Великі Луки Псковської області РФ (458 кілометрів від найближчої ділянки кордону з Україною).

Принаймні про це о 13:27 повідомив Телеграм-канал «ВЧК-ОГПУ», оприлюднивши фотографію, на якій стоїть час її зйомки: 2 години 42 хвилини 21 квітня 2014 року.

Однак світлина не дуже інформативна – видно залізобетонний мур з обірваною колючою проволокою, в якій заплуталися фрагменти крила дрона-камікадзе.

Інформація потребує альтернативного підтвердження. Однак зрозуміло, що навіть якщо атака мала місце вона була невдалою. Інакше про наслідки було б уже відомо.

Разом з тим ясно, що меншість подібних ударів є успішними. Головне, що Україна продовжує свої атаки по нафтопереробній інфраструктурі РФ, а результати будуть.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Семенченко и Парасюк устроили скандал при досмотре в Раде: видео

22.03.2018 - 13:10
Введенное 21 марта в ВР правило по досмотру личных вещей и запрете присутствия в парламентском зале с оружием привело к первому инциденту. Владимир Парасюк отказывался ему следовать, а Семен Семенченко ...

Усик написал стих об Украине: видео

02.08.2018
Ай-да Саша Усик! Молодчина! За ...

Интернет взрывает видео новой песни Моби с кадрами драки в Верховной Раде

22.09.2016
Американский диджей, певец и композитор Ричард Мелвилл Холл, ...

Маск запустил ракету-носитель Falcon Heavy: видео с орбиты Земли

07.02.2018
Новая мощнейшая ракета-носитель Falcon Heavy ...