Дрони атакували кремлівську резеденцію Путіна

Пів дня Путін думав, що робити: розповісти про нічну атаку двома безпілотними літальними апаратами на Кремль чи промовчати? В кожної тактики є свої плюси й мінуси, про які можна довго говорити.

Так чи інакше, але після обіду всі російські засоби масової інформації по команді з Кремля таки розповіли про цю подію. Звісно, за версією пропаганди дрони були знешкоджені засобами протиповітряної оборони. А те, що після цього в Кремлі сталася пожежа – це випадкові наслідки падіння збитого БПЛА.

Путін не постраждав, його в Кремлі не було – Пєсков сказав, що він працює у своїй підмосковній резиденції в Ново-Огарьово. І взагалі постраждалих і матеріальних збитків теж немає… 

В останнє повірити важко навіть рашистам, адже всі бачать пожежу. Також зрозуміло, що БПЛА не могли зашкодити Путіну, навіть якби він був в Кремлі.

Але Москва вирішила розіграти політичну карту, натякаючи на можливі удари по українському керівництву:

«Це була спланована терористична акція і замахом на президента Росії. Російська сторона залишає за собою право вжити заходів у відповідь там і тоді, де і коли вважатиме за потрібне».

Важко сказати, чи справді Збройні сили України атакували Кремль у такий безпомічний з практичної точки спосіб. Не можна виключати, що це провокація самих росіян. Однак точно зрозуміло, що керівництво України давно розуміє всі небезпеки від агресора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018 - 15:22
Вечером 10 февраля на столичном проспекте Правды возле АЗС произошла стычка между водителями. Причиной конфликта стало то, что один из водителей решил не дожидаться своей «очереди». Как сообщает Киев оперативный ...

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017
Забавный случай сегодня произошел в ...