Дрон ЗСУ знищив танк окупантів в Запорізькій області

Знищити танк навіть прямим влучанням 155-міліметрового снаряду вдається досить рідко – здебільшого в таких випадках танки виходять з ладу, але їх пошкодження підлягають ремонту. А вибухи різноманітних осколкових гранат майже не шкодять навіть бойовим броньованим машинам, чия броня в кілька разів слабша, ніж в танка.

Але в цьому випадку, який стався в Запорізькій області, танк російських окупантів було знищено саме маленькою гранатою (здається, це був ВОГ – заряд автоматичного станкового чи протитанкового гранатомету), скинутою безпілотним літальним апаратом.

Це сталося тому, що екіпаж залишив люк танка відкритим, а оператор БПЛА влучно скинув гранату саме в нього. Від маленького вибуху спалахнула сильна пожежа – вогонь виривався зовні і через башту, і через дуло. Відремонтувати танк після такого практично неможливо.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016 - 20:04
Очередной теракт произошел в Турции — в городе Диярбакыр. Есть погибшие и раненные. На этот раз целью террористов стал полицейский бронированный автобус. Когда он проезжал мимо заминированного автомобиля, осуществили подрыв. В ...

Лещенко разрешил сделать видеосъемку в своей дорогой квартире

10.12.2017
Нардеп Сергей Лещенко показал журналистам ...

В зоопарке США слон уснул под водой: видео

24.07.2020
Слон по кличке Полковник вначале ...