Дрон Сил оборони знищив російський танк

Безпілотний літальний апарат під управлінням бійців Національної гвардії та 92-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка влучним скидом кумулятивної гранати знищив танк російських окупантів.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, оприлюднивши відповідне відео, зняте самим дроном.

На перших секундах видно, як протитанковий заряд влучає в ціль. При цьому танк одразу дуже сильно вибухає – вогняний спалах закрив все поле огляду – детонували його власні снаряди.

Таке трапляється дуже рідко, зазвичай протитанкові кумулятивні гранати лише підбивають (виводять з ладу) танки, але не знищують їх повністю.

Але велика й несподівана вдача обернулася неприємністю – потужний «гриб» вибуху пошкодив БПЛА, і він теж згорів. Падаючи, передавав відео палаючого танку своїм операторам.

Нагадаємо, танк мінімум в десятки, а то і в тисячі разів дорожче за БПЛА


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Смешной кот, который любит спать в пакете (видео)

11.01.2016 - 13:37
У каждого из нас свои причуды. Смешной кот, который на видео, не исключение. Уж очень нравилось ему залезать в бумажный пакет и там дремать. Хозяева же не черствые люди и ...

Два попугая спели человеческими голосами (видео)

23.04.2016
Попугаев, которые имитируют голоса других, ...

Умер знаменитый вратарь киевского «Динамо» Виктор Чанов: видео

08.02.2017
Сегодня умер знаменитый вратарь киевского ...