Дрон підірвав вантажний потяг в Росії

Близько першої години ночі в районі станції Котлубань Волгоградської області РФ зійшов з рейок вантажний потяг (дев’ять його вагонів і цистерн впали на землю), при цьому сталася сильна пожежа кількох цистерн з пальним.

Залізничники визнали, що аварія сталася через втручання сторонніх осіб. Російські засоби масової інформації (зокрема, «Baza») впевнені, що це наслідок атаки потяга ударним безпілотним літальним апаратом.

Попередньо обійшлося без людських жертв. Горіли дві цистерни, одна з них навіть вибухнула. З відзнятих вранці відео подорожуючих з інших потягів видно, що пожежа вже потушена. Також видно вагони, що зійшли з рейок, і горілі цистерни.

У Котлубані розміщена військова частина 57229/51 і арсенал комплексного зберігання боєприпасів, зокрема, головного ракетного артилерійського управління міноборони РФ.

Якщо не помиляємося, це прецедент. Товарні потяги дронами-камікадзе раніше не вражалися.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В центре Москвы массовые задержания протестующих: видео

02.04.2017 - 16:02
В Москве силовики собравшихся в центре города активистов вывозят автозаками Количество задержанных участников «прогулки оппозиции» в Москве уже превысило 40 человек. Среди прочих в автозак кинули и школьника. Некоторые задежржанных ...

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» ...

Маск запустил ракету-носитель Falcon Heavy: видео с орбиты Земли

07.02.2018
Новая мощнейшая ракета-носитель Falcon Heavy ...