Дрон підірвав склад боєприпасів у Бєлгородській області РФ

Ударний безпілотний літальний апарат Збройних сил України 25 червня знищив склад боєприпасів і базу російських окупантів, які вони облаштували в закритій школі села Мощене Яковлівського міського округу Бєлгородської області РФ (близько 25 кілометрів до найближчої ділянки державного кордону).

Про це сьогодні повідомило російське незалежне (фактично опозиційне) видання ASTRA, оприлюднивши відповідне відео, відзняте чи то самими інтервентами, чи місцевими жителями. Видно як сильно палає будівля, а голос за кадром розповідає, що щойно була детонація боєприпасів.

В коментарі пояснюється, що школа згоріла повністю. При цьому загинув один загарбник, інший був поранений. Очевидно, що наша повітряна розвідка моніторить ближній тил ворога.

Раніше губернатор цього регіону фашистської РФ В’ячеслав Гладков підтвердив знищення будівлі в Мощеному, але запевнив, що вона не використовувалася (принаймні, цивільним населенням точно).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мальчик безуспешно пытается учить стих

24.11.2015 - 18:11
Почти каждый человек обладает каким-нибудь талантом. Но такой неспособности к запоминанию двух рифмованных слов, пожалуй, нет ни у кого. На видео подробней. ...

Автомобильный паркинг ушел под землю (видео)

10.11.2015
В минувшие выходные в штате ...

Опубликованы видео и аудио с киллерами Геращенко

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...