ДПСУ розповіла про нову вимогу для перетину кордону

Чоловіки з 17 липня не зможуть виїхати за кордон без військово-облікового документа. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України на своєму Telegram-каналі в суботу, 6 липня.

«З 17 липня наявність військово-облікового документа при перетині кордону стосуватиметься всіх чоловіків у віці від 18 до 60 років», — ідеться в повідомленні.

Прикордонники пояснили, що згідно з законом України № 3633-IX до 16 липня громадяни України мають стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані.

«Починаючи з 00.00 17 липня під час перетинання державного кордону України на виїзд прикордонники перевірятимуть в усіх громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років військово-облікові документи», — додають у ДПСУ.

У разі відсутності таких документів у перетині державного кордону на виїзд з України буде відмовлено.

В ДСНС не уточнюють, які саме документи маються на увазі. Можна пропустити, що мова саме про той витяг з реєстру військовозобов’язаних, який видається у ТЦК, ЦНАПах і генерується через застосунок Резерв+ при оновленні даних. Але хотілося, аби прикордонна служба зробила цей перелік.

Також виникає питання у тих, хто оновлював дані до 18 червня, коли система ще не створювала QR-коди для розміщення їх у витягу. Чи не треба їм повторно звертатися до відповідних джерел за його отриманням? Чи достатньо їх витягу для перетену кордона (якщо вони мають на це право)?


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Под Винницей в Калиновке взрываются снаряды на крупных артиллерийских складах: видео

26.09.2017 - 22:59
На Винничине перед Калиновкой — между собственно Калиновкой и Сальником — взрываются склады с боеприпасами. Корреспондент выехал на место событий. Пока известно, что эти склады очень большие. Крупнее, чем в ...

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021
Спикер командования Объединенных сил Лидия ...

Путин отличился в Китае игрой на рояле: видео

14.05.2017
Сыграл на рояле две мелодии ...