Доведено ураження флагману ЧФ РФ «Адмірала Макарова»

Англомовна група волонтерів GeoConfirmed в значній мірі підтвердила вчорашні слова керівниці пресслужби Оперативного командування «Південь» про те, що в бухті Севастополя вранці 29 жовтня були пошкоджені три російських військових кораблі, котрі є носіями ракет «Калібр».

Проаналізував оприлюднені відеролики, зняті безпілотними надводними апаратами (USV, Unmanned Surface Vehicle), які прорвалися в Севастопольську бухту, «GeoConfirmed» підтверджує враження флагмана чорноморського флоту РФ фрегата «Адмірал Макаров» (він один в ЧФ належить до класу «Адмірал Григорович», тому його легко впізнати) та ще мінімум двох суден. Зокрема тральщика «Іван Голубець» (по ньому є підтвердження Міноборони РФ).

«GeoConfirmed» вказують, що Україна в цій атаці використовувала від шести до восьми БНА, причому: «Три використовувалися на кораблях». Остання фраза нам не зовсім зрозуміла.

Також не зовсім ясно, чи брали участь в атаці безпілотні літальні апарати, про що вчора заявляли самі окупанти. Не зрозуміло, як саме відео роботи НБА потрапили в інтернет. А головне, що цікавить – ступінь ураження цілей…

Отже, питань ще багато, але привід для радості є. Це справжній успіх, який можна буде розвинути.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Google назвала самые популярные видео 2017 года на YouTube в Украине

08.12.2017 - 09:23
Компания Google назвала самые популярные видео года на YouTube в Украине. Об этом говорится в пресс-релизе компании. Отмечается, что самые популярные видео и музыкальные клипы 2017 года отобраны на основе количества и ...

Как кошка отобрала котенка у ребенка (видео)

15.06.2015
Все мамы одинаковы. Они самозабвенно ...

Украина провела успешные пуски новых ракет «Ольха»: видео

10.04.2018
Сегодня в Одесской области начались ...

Няш-мяш Поклонская сыграла и спела Мурку: видео

12.03.2017
Бывший так называемый прокурор Крыма, ...