Довбик вийшов на перше місце у гонці снайперів іспанської Прімери

Сьогодні в іспанській Примері в рамках 31-го туру Жирона на виїзді зустрічається з мадридським Атлетиком. Наразі команди знаходяться на 3 і 4 місцях турнірної таблиці. Після першого тайму хазяї поля виграють 2:1.

Рахунок в грі відкрив наш Артем Довбик вже на 4 хвилині. Антуан Гризманн з пенальті на 34 хвилині його зрівняв. На шостій доданій до першого тайму хвилині Корреа вивів Атлетико вперед.

Довбик наразі в чемпіонаті Іспанії після цієї гри став кращим снайпером із 17 голами. Беллінгем з «Реалу» і Будемир з «Осасуни» мають в своєму активі по 16 голів. По системі гол+пас Довбик теж на першому місті — 22 очки. Левандовски з Барси має 21, плюс в нього на три голи менше.