Допомога США Україні під загрозою через вплив Трампа

Збільшення американської допомоги Україні в 2024 році під загрозою, оскільки Дональд Трамп намагається знищити угоду в Конгресі, яка б пов’язувала збільшення фінансування Києва з посиленням контролю над імміграцією. Про це заявило видання Financial Times.

Протягом кількох тижнів переговорники в Сенаті намагалися виробити двопартійну угоду про посилення заходів на південному кордоні з Мексикою, яку республіканці вимагали в обмін на підтримку збільшення допомоги Україні у сфері безпеки. Однак Трамп, який хоче зробити імміграційне питання центральним у президентських перегонах 2024 року, виступив проти компромісної угоди.

«Його домінування на республіканських праймеріз цього року також посилило його вплив на партію, що ускладнює ухвалення компромісу законодавцями», — зазначає видання.

ЗМІ зазначає, що такі ж думки панують і в середовищі демократів.

Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер заявив, що вони продовжать роботу з досягнення угоди до вихідних. Мерфі висловив журналістам побоювання щодо впливу Трампа.

«Я надіюся, що одна людина не настільки впливова у Республіканській партії, щоб віддати Україну Володимиру Путіну», — наголосив політик.

Сенатор-демократ від Вірджинії Марк Уорнер зазначив, що «якщо ми не виконаємо своїх зобов’язань перед Україною, то жодна країна — друг чи ворог — не буде повністю довіряти нам знову».

Автори матеріалу зазначають, що республіканці розглядають імміграцію як свою найефективнішу політичну зброю у 2024 році на тлі різкого збільшення кількості мігрантів на південному кордоні, що викликало реакцію у відповідь у багатьох консервативних районах.

Фактично підтверджує погані новини і спікер Палати представників США Майк Джонсон. Він заявив, що законопроєкт Сенату щодо кордону, який включає допомогу Україні, а також іншим країнам, не схвалять в Палаті представників, якщо повідомлення про його умови відповідають дійсності. Тобто руками цього Джонсона Трамп й б’є по Україні.

Про це пише The Hill.

«Я хотів би надати коротку інформацію щодо додаткового пакету та кордону, оскільки Сенат, схоже, не може досягти жодної згоди. Якщо чутки про зміст законопроєкту правдиві, то він все одно буде мертвим після надходження до Палати представників», – зазначив Джонсон у листі до своїх колег.

Цей лист з’явився після окремих сигналів від помічників керівництва Палати представників, а також республіканців у Палаті представників та Сенаті про те, що додатковий пакет, який зокрема передбачає допомогу Україні, не має майбутнього в Палаті представників, навіть якщо його схвалить Сенат.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По Савченко есть шокирующее видео, – Луценко

19.03.2018 - 21:22
Представитель президента в Верховной Раде Ирина Луценко рассказала в кулуарах парламента, что в четверг будет рассматриваться представление генпрокурора о снятии неприкосновенности, задержании и аресте Надежды Савченко. Также Ирина Луценко анонсировала ...

Снайпер метким выстрелом достал пулеметчика ДНР: опубликовано видео

01.07.2018
Украинский расчет снайперов ликвидировал оккупанта ...

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016
Фотографии обычного моряка из Мурманска ...

«Динамо» обидно проиграло «Шахтеру»: видео

22.04.2017
Киевское «Динамо» на своем поле ...