Добринську обрано до Ради Світової легкої атлетики

Віцепрезидентку ФЛАУ Наталію Добринську, уродженку Вінниці, 17 серпня на Конгресі Світової легкої атлетики в Будапешті обрано до Ради Світової легкої атлетики. Замість Сергія Бубки, який залишив World Athletics.

41-річна Наталія Добринська отримала впевнену підтримку від уповноважених делегатів, набравши 144 голоси зі 197 можливих.

«Сьогоднішній успіх – це наша спільна командна робота. Вдячна колегам і партнерам ФЛАУ за довіру й підтримку. Також висловлюю вдячність усій міжнародній легкоатлетичній сім’ї за можливість проявити себе й представляти Україну на настільки високому спортивному рівні», – прокоментувала обрання Наталія Добринська.

У серпні 2020 року Наталія Добринська удостоєна зірки на Майдані зірок у Києві.

Нагадаємо, у Пекіні 2008-го вона стала олімпійською чемпіонкою у семиборстві, а 2012-го, посівши перше місце на чемпіонаті світу, встановила світовий рекорд у п’ятиборстві, який досі не перевищений.

Першим серйозним досягненням вінницької спортсменки стала перемога у семиборстві на Чемпіонаті України серед юніорів у 2000 році. «Подорослішавши», з 2003-го по 2007 рік Наталя чотири рази ставала першою з п’ятиборств на національному рівні, а 2004 року здобула срібну медаль на чемпіонаті світу, а 2005-го «бронзу» європейської першості. Якщо на Олімпіаді-2004 у семиборстві у М. Добринської був лише 8-й результат за очками, то через чотири роки вона стала найкращою! У 2010 році скарбничка Наталії поповнилася двома срібними медалями європейського та світового рівня, а у 2012 році, встановивши світовий рекорд, вінничанка здобула «золото» чемпіонату світу. Смерть чоловіка та тренера Д. Полякова «підкосила» спортсменку, чим і пояснюють її невдалий виступ на Олімпіаді-2012. Через рік вона оголосила про завершення спортивної кар’єри.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Киев снова затопило: видео

19.08.2018 - 02:03
В Киеве мощнейший ливень в ночь с субботы на воскресенье затопил отдельные улицы Киева так, что многим водителям предстоит подсчитывать многотысячные убытки. В частности возле Дворца Спорта и ТЦ Гуливер ...

Опубликовано видео подмосковного домика Януковича

31.08.2017
С подачи российского певца Иосифа ...

«Русские» сняли на видео ликвидацию главаря «Пятнашки»

18.05.2018
СМИ РФ заявляют, что звукооператор ...

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018
В американском штате Техас мужчина ...